Gebelik Hesaplama 2024

Yıl oldu 2024 ve yapay zeka devrimleri art arda geliyor. Gelişen teknoloji ile artık kaç haftalık hamile olduğunuzu veya kaç günlük gebe olduğunuzu gebelik hesaplama 2024 ile yapmak çok daha kolay.

2024 yılında gebelik hesaplama yapmak isterseniz, ister son adet tarihi (SAT) ister tüp bebek gebelik hesaplama isterseniz de ultrason fetüs yaşına göre gebelik hesaplama yapmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir asistan mevcut.

Önemli gebelik olaylarının başlangıç ve bitiş tarihlerini ayrıntılı ve kolayca hesaplamak için aşağıdaki butona tıklayın.

2024 gebelik hesaplama ayrıntılı sonuçları
Gebelik Hesaplama 2024

Buna ek olarak bu gelişmiş asistan siz bir kez hesaplama yaptığınızda sizin cihazınızın belleğine tıbbi gebelik takvimini kaydeder. Bu sayede tekrar hesaplama yapmak istediğinizde sizi hatırlar.

Gebelik takibinizi kolayca yapmanıza olanak tanır.

Bu gebelik hesaplama asistanı ile 2024 yılını daha planlı geçirebilirsiniz. İşte hesaplanacak bazı önemli gebelik olayları.

  • 2024 yılında gebe izlemleriniz için aile hekimine hangi günlerde gitmeniz gerektiğini hesaplar.
  • Birinci kadın doğum randevu tarihiniz.
  • 2024 yılında uygulanabilecek gebelik testlerinin tarihleri
  • Doğumdan önce kullanabileceğiniz doğum izninizin başlangıç tarihi
  • 2024 yılında uçak seyahati yapmak isteyen gebeler için uçak yolcuğuna izin verilmeyen ve uçak yolculuğu için doktor raporu istenebilecek tarihlerin hesaplanması

Hamile olup olmadığınızı merak ediyorsanız ve erken gebelik belirtileri doğrultusunda gebe olup olmadığınızı online olarak analiz etmek isterseniz hamile miyim? testimizi çözebilirsiniz 🙂